O FIRMIE

Poznaj firmę ELEKTRO-INSTAL

Jesteśmy firmą działającą na rynku branży elektrotechnicznej od ponad 24 lat. Do roku 1996 jako SP. Cywilna. Po przekształceniach do chwili obecnej jako Sp. z o.o. Udział właścicielski bez zmian.Przez cały czas wyznaczamy nowe, a zarazem najwyższe standardy jakości obsługi klientów indywidualnych oraz hurtowych.
Przedmiotem naszej działalności jest hurtowy oraz detaliczny handel artykułami elektrotechnicznymi, zapewniając naszym Klientom ciągłość dostaw oraz szybką realizację zamówień po atrakcyjnych cenach. Dzięki przynależności do grupy zakupowej INTER – ELEKTRO posiadamy stabilność współpracy. Zawarte umowy z ponad 100 dostawcami gwarantują najniższe ceny. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju.

Ideą działalności ELEKTRO – INSTAL RPS jest poznanie potrzeb klienta i dostosowanie do nich naszej oferty oraz budowanie zaufania i dobrych długotrwałych relacji.Nasi pracownicy to jeden z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy. Fachowość i kompetencje to cechy, którymi kierowaliśmy się budując profesjonalny zespół specjalistów. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach. Zdobywając nowe umiejętności poszerzamy potencjał wykonawczy naszej grupy. Unikatowy charakter tego zespołu, poparty zaangażowaniem i elastycznością, stanowi gwarancję realizacji na najwyższym poziomie wszystkich zadań, które zostały nam powierzone przez naszych Klientów. Sprawy pracownicze są dla nas priorytetem. Dowodem na to jest ,że kilku pracowników po 20 letniej pracy odeszło na emeryturę. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania, tworzymy i wyznaczamy kanony branży, w oparciu o najwyższy poziom kompetencji. Zaangażowanie i twórcze podejście do każdej naszej realizacji gwarantuje wysoką efektywność pracy, a tym samym spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Podążamy za nowatorskim rozwiązaniami proponowanymi przez dostawców.